אירוע

מסע

⬇⬇לסיפור הדרך ורישום אנא גללו מטה⬇⬇

ברוכים הבאים לארץ הנוודים ולרכס ההרים השמימיים!

מועדון WeTrail בשיתוף עם גיל סדגת, מומחה מסעות למרכז אסיה, גאה להציג את "Kyrgyzstan Sky Adventure"

מסע שטח מדלג בקירגיסטן. חוויות של מרחבים ירוקים מנוקדים בעדרי סוסים, אגמים בצבע טורקיז, יורטות נוודים, קרחונים בראשי ההרים בגבהים של 3000 עד 4000מ. תרבות, טבע, ונוף במדינה המכונה "שוויץ של מרכז אסיה". יעד חדש, פראי ובתולי, שעדיין לא נמצא על מפת התיירות הממוסדת.

המסע יתקיים בצפון קירגיסטן ויקח אותנו אל עומקו של רכס הטיאן שאן, שילוב מדויק בין אתגר למנוחה, המאפשר לנו להעז ולהרגיש עם הרגליים את הטבע העוצמתי בעומקו של הרכס. 5 ימי פעילות נטו. עם מסלולים המתאימים לכל מהירות וכל קצב. וכמובן אין ספור מפגשים עם האנשים, המאכלים והתרבות המקומית.

 • תאריכים – 18-24/7/24. יציאה מבישקק (בירת קירגיזסטן) 18/7/24 לפנות בוקר. חזרה לבישקק 24/7 בערב.
 • אופציונאלי. מסביב למסע עצמו נבקר בטשקנט, בירת אוזבקיסטן. כולל כניסות לאתרי תרבות ואוכל מקומיים עם הדרכה צמודה באנגלית.
 • המסע המשלב גם ריצה וגם הליכה (Fast Trekking) מסלולים של כ10 עד 30 ק"מ ביום (פלוס מינוס) הכוללים טיפוס מצטבר יומי של עד 2000מ עם חלוקה לקבוצת הליכה ו2 קבוצות ריצה במרחקים וקצבים שונים. המסלולים מתאימים לכל מהירות וכל קצב.
 • העמסה הדרגתית של עומסי הפעילות על מנת להסתגל לגבהים שבין 3000 ל4000 מטר.
 • את המסע יובילו אילן פריש בעלי מועדון WeTrail, אתי פריש (מובילת תחום ה-Fast Trekking במועדון). למסע גם יצטרפו 3 מובילים מקומיים.
 • המסע כולל לוגיסטיקה מלאה של שינוע ציוד (באמצעות רכבים, סוסים או פורטרים), ארוחות מלאות, רענון אמצע יום לרצים, שלושה מדריכים מקומיים (גם דוברי אנגלית וגם יודעים לרוץ) לאורך המסע, מלווה נוסף למתן מענה בחירום ועוד…

.

.

למי מיועד המסע ?

 • לאנשי המסעות וההליכות, אנשי הטרקים הרוצים לשפר את הידע והטכניקה בשטח וכהכנה לטרקים ארוכים יותר (וכן..אולי גם קצת לרוץ)
 • לרצים המנוסים והמהירים יותר המתאמנים לריצות שטח בכלל וריצות הרים בפרט
 • לרצים המעונינים לשפר את טכניקת הריצה שלהם בשטח, במקטעים טכנים ובגובה!
 • המסע פתוח לכולם, ומיועד לכל הרמות . לרצים המתחילים, לאנשי הטרקינג ולרצים המהירים והיותר מנוסים! 

.

⬇⬇לרישום אנא גללו מטה⬇⬇

◀ סיפור דרך, לוח זמנים ומסלולים :

שלישי – 16/7/24. תל אביב – טשקנט

19:45 – המראה עם Uzbekistan Airways 304 לטשקנט, בירת אוזבקיסטן

.

רביעי – 17/7/24. טשקנט – בישקק

ננחת לפנות בוקר (4:50) בבירת אוזבקיסטאן. ניסע לאכול ארוחת בוקר ומשם נצא לסיור קצר להכרות עם העיר הכי גדולה במרכז אסיה. נעבור בדרך לצד מבני השלטון של הרפובליקה המודרנית ונמשיך את האזור העתיק של העיר שבו שוכן מתחם חאסטי אימאם (Hasti Imom) ובתוכו מוזיאון המכיל את אחד מספרי הקוראן העתיקים בעולם. נמשיך לנסיעה וסיור בין כמה מתחנות הרכבת התחתית המהודרת של טשקנט ונקנח בבזאר צ'ורסו (Chorsu) העצום, שם נתוודע לאחד לשווקים הגדולים של מרכז אסיה. נאכל משהו קטן בשוק ונעלה על הרכב שיקח אותנו בחזרה אל שדה"ת הבינ"ל, משם נמריא (15:20) לטיסה קצרה לבישקק (Bishkek), בירת קירגיסטאן. נצא בנסיעה לעיר ונגיע ישירות לארוחת ערב, משם למלוננו להתארגנות וללינה.
לינה בבית מלון בבישקק.

.

.

חמישי – 18/7/24. בישקק – ג׳ירגלאן

עם בוקר נצא בנסיעה הראשונה שתפגיש אותנו עם ארץ ההרים השמיימיים. נקיף מצפון את עיר הבירה בישקק לכיוון מזרח אל עבר רכס הטיאן שאן, ונעשה את דרכנו לכיוון האגם האלפיני השני בגודלו בעולם – אגם איסיק קול (Issyk Kul), אותו נקיף מצפון לצד רכסי ההרים המושלגים שסביבו. בשעת אחר הצהריים נגיע לג׳ירגלאן (Jyrgalan), כפר קטן וקסום הנמצא בליבו של עמק ירוק ורחב ידיים, ולאחר התארגנות קלה בחדרים נוכל לצאת להליכת/ריצת חימום ראשונה מלאה בנוף. נחזור לבית ההארחה שלנו ונאכל ארוחת ערב, נכין את הציוד שלנו לקראת המסע, נתארגן למחרת ונפרוש לשינה.

ארוחת ערב ולינה בבית הארחה בג׳ירגלאן.

.

שישי – 19/7/24. היום הראשון למסע. ג׳ירגלאן – טרים טור

היומיים הראשונים למסע מוגדרים כימי איקלום לגובה, המשמעות היא תנועה איטית יותר, פעילות רגועה יותר וכמובן לינת לילה בגבהים. ביום הראשון למסע נקום לבוקר יפהפה בג'ירגלאן. לאחר ארוחת הבוקר נתארגן על הווסטים האישיים והציוד האישי שעולה על הסוסים. נצא לשטח ב3 קבוצות.

🏔 +13K/900D י Fast Trekking, לינק למסלול : https://did.li/bt0w5 , לינק לקובץ ניווט : Jyrgalan-Terim Tor Short.gpx , תאור המסלול : נתחיל בתנועה לכיוון עמק אקי צ'אט (Eki Chat) שממוקם דרומית לכפר לצד הנהר וידוע כאחד מנקודות הנוף היפות של האזור. מאחורינו נראה את הר צ'רג'אן (Charjan) שמתנשא לגובה 2925 מטר ומלפנינו את רכס הטרסקי, לראשונה נתרחק ונתנתק מכל נקודת ישוב או מרחב ציוויליזציה, כשעדרי סוסים וכבשים מלחחים עשב במרחב העצום שמסביבנו. נטפס מעל העמק באופן הדרגתי. בשעת אחה"צ נגיע לנקודת הלינה הראשונה שלנו בעמק טרים טור (Terim tör) גובה 3100מ, שם יפרסו האהלים בפעם הראשונה, בנוסף לאהל מרכזי גדול שם גם נזכה לארוחת ערב חמה.

🏔 +16.5K/1300D, ריצה בקצב קל-בינוני, לינק למסלול : https://did.li/sEBaa, לינק לקובץ ניווט : Jyrgalan-Terim Tor Long.gpx , תאור המסלול :  תוספת מסלול לאגם קטן היושב מעל הערוץ של טרים טור, ממש לפני ההגעה למחנה הלילה.

🏔 +26K/1600D, ריצה בקצב בינוני-גבוה, לינק למסלול : https://did.li/11vrl, לינק לקובץ ניווט : Jyrgalan-Turnaly-Terim Tor.gpx , תאור המסלול : נתחיל את היום במסלול אל אגם טורנלי-קול (Turnaly-Kul) בגובה של 2862 מטר, שממוקם לצד נקודה שידועה כאחת מתצפיות הפנורמיות היפות של האזור, ממש מתחת הר צ'רג'אן (Charjan) שמתנשא לגובה 2925 מטר. בהמשך נחבור לטיפוס לעבר טרים טור.

לינה באהלים בעמק טרים טור

.

.

שבת – 20/7/24. יום שני למסע. טרים טור – עמק טורגון אק סו – אגמי בוז אוצ'וק

היום השני למסע ולאיקלום. עם חלוקה לשני מסלולים. הראשון עבור אנשי הפסט טרקינג והריצה בקצב איטי/בינוני, השני עבור קבוצת הריצה בקצב בינוני/מהיר. לאחר השכמה, ארוחת בוקר והתארגנות, נצא לדרך לעבר אגמי בוז' אוצ'וק.

🏔 -18K/1450D+/1050D, לינק למסלול : https://did.li/KP4Nf , לינק לקובץ ניווט : Terim Tor – Boz Uchuk.gpx , תאור המסלול : נצא על שביל תלול יותר שחוצה את פס טרים טור בגובה של 3467 מ', מהפאס יתגלה מלנו המראה המהמם של עמק טורגון אק סו (Türgön Ak-Suu) שיפתחו מולנו במלוא הדרו. העמק הרחב ביותר ברכס משמש גם כציר נסיעה שהוביל בתקופה הסובייטית לעיירת הכורים אינלצ'ק (Engilchek) שיושבת הרחק, בסמוך לגבול עם סין. מיד אחרי שנגיע לאותה דרך עפר, תערך בשבילנו הפסקת התרעננות קלה. נחצה את הנהר על גשרון עץ ונמשיך לכיוון פאס נוסף, נכנס לאט לאזור מיוער שמלווה את הערוץ ואיתו עליה ארוכה. נפרד מהעמק בטיפוס הדרגתי עד שנעבור את הפאס השני שלנו היום בגובה 3362 מטר ונעפיל את יובליו הגבוהים של עמק בוז אוצ'וק (Boz Uchuk) שבקצהו התחתון יושב כפר הקרוי על אותו שם. משם נרד מעט ונעלה לכיוון קבוצת האגמים האלפינים של העמק היושבים בגובה של 3350 מ'. שלושתם יושבים בתוך גומחת אמפיתאטרון שנוצרה בעקבות תנועה של קרחון גדול שישב באותה נקודה ועיצב את הנוף הסלעי כמו שאנחנו פוגשים בו היום. נמשיך להתקדם בין האגמים, כשיתחיל להחשיך נתכנס למקום הלינה שלנו הנמצא באזור שטוח יחסית לצד גדת האגם הצפוני, נהנה מאויר ההרים ואחרי ארוחת הערב נפרוש ללינה ביורטים קירגיזים בפעם הראשונה שלנו במסע.

🏔 -23.5K/1550D+/1100D, לינק למסלול : https://did.li/21vrl , לינק לקובץ ניווט : Terim Tor-Buz Uchuk Long.gpx , תאור המסלול : בדומה לקבוצה הקצרה יותר, נבקר גם באגם המזרחי והדרומי של בוז' אוצ'וק.

לינה ביורטים קירגיזיים , גובה 3400מ

.

.

ראשון – 21/7/24. יום שלישי למסע. אגמי בוז אוצ'וק – עמק ג'רגז – עמק אקסו – אלטין ארשאן

היום השלישי למסע נתעורר לנוף הכי יפה בעולם, נביט דרומה ונצפה במראה בו האגמים משקפים גוונים כמעט סוריאליסטיים של טורקיז וכחול, ומלאים בהשתקפויות של ההרים שמסביב. הנופים, האור והצבע יהיו ככל הנראה השיא הוויזואלי של החלק הזה של הטיול. גם היום, חלוקה לשני מסלולים. הראשון עבור אנשי הפסט טרקינג והריצה בקצב איטי/בינוני, השני עבור קבוצת הריצה בקצב בינוני/מהיר.

🏔 -17K/900D+/1500D, לינק למסלול : https://did.li/et0w5 , לינק לקובץ ניווט : Buz Uchuk-Ak Suu.gpx , תאור המסלול : לאחר ארוחת הבוקר נצא להליכת בוקר קלה ללא תיקים (4 ק"מ ללא עליות) לאגם הדרומי יותר. אחרי שנחזור, נתארגן על ציוד הריצה, נעזוב את סביבתם של האגמים ונרד מערבה. נחצה אוכף בראש השלוחה בגובה 3516 מטר שמפריד בנינו ובין עמק ג'רגז (Jergez). נטפס אליו במתינות ונרד מעברו השני. נגיע אל אזור נמוך ורטוב ונחצה את הנחל ונתחיל לטפס לכיוון אגם איילניש (Ailanysh), שיושב בנקודה לא אופיינית לאגמים ברכס, בצד המדרון שתוחם את האפיק מצידו הדרומי. נעבור לצד האגם ונמשיך בעליה תלולה אל הפאס איילניש בגובה 3671 מטר. נרד מעברו השני ביובל הארוך שמוביל לעמק אק סו (Ak suu), שם תערך הפסקת התרעננות קלה. רכבי שטח רוסיים יאספו את הקבוצות ויסעו איתם את כל הדרך עד לגסטהאוס בעמק אלטין ארשאן (עם הפתעה מחממת בדרך…), שם גם יפרק הציוד שלנו.

🏔 -23K/500D+/1800D, מסלול חלופי.לינק למסלול : https://bit.ly/3S3J8cD , לינק לקובץ ניווט : Buz Uchuk – Ichke Jergez.gpx , תאור המסלול : לאחר שהגענו לעמק ג'רגז (Jergez) להפסקת התרעננות, נמשיך במורדות שבילי הסוסים עד לעיירה ichke jergez . רכבי שטח יאספו את הקבוצות ויסעו איתם את כל הדרך עד לגסטהאוס בעמק אלטין ארשאן (עם הפתעה מחממת בדרך…), שם גם יפרק הציוד שלנו.

🏔 -29K/1800D+/2600D, לינק למסלול : https://did.li/MP4Nf , לינק לקובץ ניווט : Boz Uchuk – Ak Suu – Altyn Arashan.gpx , תאור המסלול : לאחר התרעננות בנקודת המפגש בעמק אק סו, נתחיל את העליה למעבר הרים נוסף בגובה של 3609 מטר, ממנו נרד אל העמק הגבוהה אניר טור (Anyr Tor), אחד מאפיקי המשנה היפים ביותר של הטיול. אחרי הפאס נעלה על שביל דיי ברור ונוח עד לרגע בו ננחת בעמק אלטין, האפיק המרכזי אליו אניר טור מתחבר. נפגוש שוב את היער המחטני שמאפיין כל כך את העמק הזה ואת המדרונות הנמוכים יותר ברצועת הגובה הזאת של ההרים. נחלוף על פני מספר התיישבויות נוודים ובתי עץ בסגנון כפרי עד שנתקבל בברכה בגסטהאוס אותו מנהלת משפחה מקומית, שם גם יפרק הציוד שלנו.

נעביר את שארית הזמן בסביבה המדהימה המוקפת חורשות מחטניים. ממש בסמוך, ננצל את ההזדמנות לטבילה במעיינות החמים שם נרגיע את השרירים שעבדו קשה בימים האחרונים, האמיצים יותר יתנסו בשיטה הסקנדינבית ואחרי חימום הגוף במים יטבלו גם בנהר הקר לאיזון הטמפרטורות וזרימת הדם בגוף. לקראת השקיעה נחזור לכיוון הבקתה שם נאכל ארוחת ערב.

לינה בבית הארחה קטן בלב עמק אלטין ארשאן (גובה 2500מ)

.

.

שני – 22/7/24. יום רביעי למסעחצי יום מנוחה – אלטין ארשאן – ערוץ קלדיקי

אחרי ארוחת הבוקר נוכל ליהנות ממספר שעות מנוחה כדי לאזן מעט את הגוף לאחר שלושה ימי מאמץ ממושכים. ניתן יהיה גם להשלים טבילה במעיינות החמים למי שלא הספיק אתמול. בשעות הצהריים נתחיל את המקטע היומי בדרך שכולה טיפוס של כל ערוץ קלדיקי עד לאזור השטוח לפני העלייה החדה לפאס אלא קול. נעזוב את האזור המאוכלס של עמק אלטין ארשאן, נחצה את הגשר לעברו השני של הנהר ונעלה בשביל מוקף ביער מחטני עד שנפנה לאחד מיובליו הקטנים יותר. העלייה מתרחשת בעברו הדרומי של הערוץ היפיפה שעונה לשם קלדיקי (Keldike) שיוביל אותנו בסופו של דבר אל מעל קו היער, שם לקראת אחה"צ נקים את מחננו, קרוב מאד לפאס של מחר. במידת האפשר , הקבוצה המהירה יותר תזכה להצצה חפוזה לפס אלא-קול וירידה חזרה למחנה. נאכל ארוחת ערב ונלך לישון בגובה 3500מ.

🏔 +10.5K/1100D, לינק למסלול : https://did.li/kcY5q , לינק לקובץ ניווט : Altyn Arashan – Ala Kul pass.gpx

לינה במחנה בערוץ קלדיקי.

.

שלישי – 23/7/24. יום חמישי ואחרון למסע. ערוץ קלדיקי – אגם אלא קול – עמק קרקול – העיר קרקול

לאחר ארוחת בוקר והתארגנות הצא ליום האחרון והמרהיב ביותר למסע.

🏔 -10.5K/500D+/1500D, לינק למסלול : https://bit.ly/3x7hQeg, לינק לקובץ ניווט : Ala Kul – Karakol base camp.gpx, תאור המסלול : נצא מהמאהל ונתחיל עלילה תלולה על דרדרת רכה אל עבר פאס אלא קול בגובה 3,900 מטר, הנקודה הכי גבוהה במסלול. כשנגיע לפאס נחזה במראהו המרהיב של האחד האגמים האלפינים הכי יפים בעולם – אגם אלא קול (Ala-Kul), משופע בסלעים ומסביבו מתנשאים צוקים אנכיים ואוויר קריר וצלול עוטף את האגם שצבעו טורקיז עז ועומקו מגיע עד 70 מטר, כל זה מהנקודה שידועה כאחת מתצפיות הפנורמיות היפות של קירגיזסטאן כולה. אם יתמזל מזלנו נחשף לרכס ההררי כולו ולפסגות שמעטרות אותו ברקע. נפרד מנקודת התצפית, נרד לכיוון האגם לגובה 3600 מ' ונקיף אותו מצפון, כשבקצהו השני נתחיל לרדת במורד הערוץ התלול. נעבור בדרך את בקתת סירוטה, מבנה עץ קטן שמשמש כמחסה שם תערך בשבילנו הפסקת רעננון קלה. בסופה של הירידה נגיע לעמק קרקול המהווה את מרכז השמורה של רכס הטרסקי אלטו ומכוסה כולו ביער מטני צפוף על כל המדרונות מסביב. נחצה גשר לצדו המזרחי של הנהר, שם בסמוך למחנה של עמק קרקול תחכה משאית סובייטית גדולה שנקראת בעגה המקומית ווחטובקה, שתוביל אותנו בנסיעת שטח קשוחה עד למלון.

🏔 -22K/500D+/2000D, לינק למסלול : https://bit.ly/3VKSJpV , לינק לקובץ ניווט : Ala Kul – Karakol – Short.gpx , תאור המסלול : אחרי חציית הגשר, תמשיך הקבוצה בריצה על דרך העפר הרחבה במורד העמק עד שער הכניסה לשמורה, משם תאסוף אותם הווחטובקה שתרד מהמחנה של עמק קרקול.

🏔 -28K/500D+/2200D, לינק למסלול : https://bit.ly/4aZeisg , לינק לקובץ ניווט : Ala Kul – Karakol.gpx , תאור המסלול : אחרי חציית הגשר תמשיך הקבוצה גם היא במורד העמק, תחצה את שער השמורה ותמשיך את כל הדרך עד למלון My Hotel.

לינה וארוחת ערב במלון בקרקול.

.

.

רביעי – 24/7/24. – קרקול – בישקק – טשקנט

אחרי ארוחת הבוקר במלון נתחיל את הנסיעה חזרה לעבר עיר הבירה במסע לחופו הצפוני של אגם איסיק-קול. נאכל ארוחת צהריים בדרך ונעצור בעוד נקודת עניין אחת לאורך הדרך. אחה"צ נגיע לשדה"ת הבינ"ל מאנאס לטיסה קצרה שתחזיר אותנו לטשקנט בירת אוזבקיסטאן. נצא משדה"ת, נעלה מחדש על רכב משותף ונגיע למסעדה טובה כדי לסיים את הטיול בערב סיום עם מיטב האוכל המקומי על השולחן. אחרי הארוחה נגיע למלון בעיר שם נפרוק את ציודנו לקבל חדרים ללינה אחרונה לפני החזרה הביתה.

ארוחת ערב במסעדה ולינה במלון בטשקנט.

.

חמישי – 25/7/24. טשקנט  – תל אביב

נקום לפנות בוקר וניסע לשדה התעופה של טשקנט לטיסה ישירה לארץ.

.

⬇⬇לרישום אנא גללו מטה⬇⬇

.

◀ ציוד לריצה ולתיק המסע שפוגש אתכם במחנות הלינה, לחצו על הלינק 👈  רשימת ציוד קירגיזסטאן

.

◀ הנחיות לריצה :

 • כבדו את השטח שבו נרוץ והתנהגו בהתאם ! אל תשליכו כל סוג של אשפה (כולל ניר טואלט) , ישנם מקומות מיועדים לסילוק אשפה.
 • כבדו את הרץ שלידכם ! זוהי ריצה קבוצתית, לא אישית ו/או תחרותית. חובה על כל רץ לשים לב לרצים שלידו ולהגיש עזרה במידת הצורך.
 • חובה להישמע להוראות המאמנים בכל עת ולדווח למאמנים על כל פעילות חריגה (כגון : סטיה מהמסלול, מצבו של רץ מסוים וכו…), יש להפעיל שיקול דעת בכל עת.
 • חובה לצאת לכל פעילות בכל יום עם 3 ליטר מים לפחות ! חובה לצאת מכל תחנת ריענון עם 3 ליטר מים לפחות !
 • ניווט GPS – – מומלץ להוריד את המסלולים המצוינים מעלה לשעון GPS.
 • עיזרו לנו לעמוד בזמנים שהגדרנו. אנא הקפידו להיות מוכנים בזמן לכל פעילות, וכן…אפשר גם להקדים בכמה דקות…

.

נתראה על השבילים בקירגיזסטן 🏃👨‍🦯🧑‍🦯

אילן פריש וצוות WeTrail

.

.

⬇⬇ רישום – Registration  ⬇⬇

◀ כמה זה עולה?
 • חשוב! המחיר אינו כולל כרטיסי טיסה!

 • הרשמה מוקדמת 2690$ – עד תאריך 30/5/2024 כולל. בעת הרישום תשלום מקדמה ע"ס 860$, היתרה תגבה בהמשך
 • הרשמה מאוחרת – החל מתאריך 1/6/2024 ועד סיום הרישום.מחיר המסע יעלה ב10%
 • תוספת למטייל בחדר יחיד (לא כולל לינות שטח): 200$
 • לנרשמים שלא מגיעים דרך טשקנט אלא ישירות לבישקק תינתן הנחה נוספת בעלות המסע!
 • תזכורת – לנרשמים ברישום המוקדם בלבד! צוות מובילי המסע ילווה אתכם ביעוץ ותוכנית אישית עד לאירוע עצמו ללא כל עלות נוספת, על מנת שתגיעו מוכנים בצורה המיטבית ותסיימו עם חיוך על הפנים😁

.

◀ מדוע כרטיס הטיסה נרכש בנפרד?

חברת התעופה שנבחרה עבור הטיול היא אוזבקיסטאן איירוויז, שמבצעת טיסות ישירות מהארץ לטשקנט ולא הפסיקה לטוס בשוב שלב מאז תחילת המלחמה. למרות זאת, רכישה מרוכזת של כרטיס קבוצתי דרכם פשוט איננה משתלמת. לכן הדרך הזולה ביותר שאנו ממליצים עליה היא לרכוש כרטיסי טיסה דרך סוכן נסיעות אליו נפנה אתכם או באופן עצמאי דרך האתר של חברת התעופה. כדי לשמור על מחיר סביר כדאי מאד להקדים לרכוש כרטיס ולא להמתין, מאחר והמקומות בטיסות מוגבלים והמחירים תמיד במגמת עליה.

.

◀ מה המחיר כולל ?
 • בתי מלון כמפורט בסיפור הדרך בהמשך (ע"ב חדר זוגי)
 • כלכלה מלאה, 3 ארוחות ביום
 • שירותי קרקע והעברות
 • כניסה לאתרים, מופעי מוזיקה מקומיים, הדרכה מקומית באנגלית
 • במסע עצמו
  • שינוע ציוד אישי (סוסים או רכבים לפי תנאי השטח)
  • לכל קבוצה מאמן ריצה ישראלי, מדריך מקומי צמוד דובר אנגלית
  • מלווה נוסף לכל הקבוצה למתן מענה בחירום
  • דמי כניסה לשמורות הטבע
  • מחנות אוהלים מבוססי יורטים, מזרנים אישיים, ארוחות בוקר וערב בכל מחנה
  • תחנות רענון/אמצע בכל יום
  • לינה בבית הארחה באלטין אראשן + כניסה למעינות חמים
  • שינוע רצים כפי הצורך ברכבי שטח

.

◀ מה המחיר אינו כולל ?
 • טיסות לקירגיסטאן (כפי המתואר מעלה)
 • ביטוח רפואי, אישי, אתגרי ומטען
 • שק שינה אישי
 • טיפים מכל סוג שהוא
 • הוצאות אישיות
 • אלכוהול

.

◀ נוהל ביטול:
 • עד תאריך 18/4/24 (כולל) , דמי ביטול בסך 220$
 • עד 16/5/24 (כולל), דמי ביטול ע"ס 25% מגובה העסקה
 • עד 27/6/24 (כולל), דמי ביטול ע"ס 50% מגובה העסקה
 • לאחר 28/6/24 (כולל), כל ביטול יחויב במלוא עלות העסקה

.

 רישום – אנא מלאו את הטופס 

 • אני מצהיר/ה בזאת כי ידוע לי שאני מתעתד/ת להשתתף במסע המהווה (גם) מאמץ גופני.
 • אני מצהיר/ה בזאת שהנני בריא/ה וכשיר/ה לפעילות.
 • אני מבין/ה כי השתתפותי, במידה ואיני מוכן/ה גופנית כראוי, עלולה לסכן את בריאותי.
 • ידוע לי כי מועדון WeTrail או מי מטעמו, לא יישאו בכל אחריות לנזק כלשהו שייגרם לי, לרבות נזקי גוף שייגרמו לי טרם המסע, במהלכה או אחריה, ואף לא בגין אובדן ציוד כלשהו.
 • אם סבלת או הנך חושד/ת כי סבלת במהלך השבוע הסמוך לפעילות ממחלה כלשהי, לרבות חום, הפרעות במערכת העיכול או שיעול, יש להיוועץ ברופא לפני ההשתתפות במסע ולקבל את אישורו לביצוע המאמץ.