אירועים

תוכנית שנתית

מועדון WeTrail חוגג את העונה השניה שלו לפעילות כאשר בעלי המועדון וצוות המאמנים צוברים באמתחתם עשור של נסיון בהפקה והובלה של מחנות אימונים וארועי ריצה. התוכניות לעונה הקרובה קורמות עור וגידים ואנחנו נרגשים להציג לכם איך השנה הקרובה איתנו הולכת להראות. מסעות ומחנות אימונים, אירועי ריצה ו/או מירוצי מטרה. בארץ ובעולם, עם הפנים למרכז אסיה ולמזרח.
חשוב לדעת…
  • אצלנו "השטח מתאים לכולם" זה לא רק סלוגן, אלא מיושם הלכה למעשה, בכל האירועים שלנו יש מקום לכל (!) רמות הנסיון, למהירים יותר ולמהירים פחות, לרצים ולהולכים 🏃👩‍🦯
  • נרשמתם לאחד מחנות האימונים שלנו או למסעות ? מוזמנים להצטרף לאימוני שישיטרייל שלנו עד לאירוע עצמו, ללא כל עלות או התחייבות נוספת
  • מתאמנים פעילים במועדון WeTrail ? קבלו 10% הנחה אוטומטית לכל האירועים שלנו, במעמד הרישום.
  • החלטתם להצטרף לאחד מאירועי ה"קרוסינג" שלנו ? קבלו מתנה 🎁 מאיתנו ברישום המוקדם(!). אילן פריש , בעלי מועדון WeTrail, ילווה אתכם ביעוץ ותוכנית אישית עד לאירוע עצמו ללא כל עלות נוספת, על מנת שתגיעו מוכנים בצורה המיטבית ותסיימו עם חיוך על הפנים😁
אז … עקבו אחר הפרסומים שלנו וסמנו ביומנים 👈

.

ריצות חוויה – Adventure Run

מתי ? 🗓⏱ יום שישי 13/10/2023

שישיטרייל זו החגיגה השבועית שלנו בשטח. אבל אחת למספר שבועות, נתרחק קצת יותר מהמרכז ונהפוך את שישיטרייל לחגיגה אחת גדולה. עם מסלולים יותר אקזוטיים, יותר מאתגרים, הכל הרבה יותר… את הריצה הראשונה נערוך מיד לאחר החגים. ביום שישי 13/10 באיזור הר אדיר בגליל העליון. במשך כל העונה נפרסם מעת לעת על ריצות נוספות.

4 מסלולים המתאימים לכל מהירות וכל קצב. מאמני מועדון WeTrail מבכירי מאמני ריצות השטח בישראל, יובילו את הריצות ואת ההליכות ויתנו מענה צמוד לכל משתתף. עם חלוקה ל4 קבוצות, החל מקבוצת fast trekking שבעיקר הולכת וגם קצת רצה, ועד למהירים מבינכם שבעיקר רצים והרבה.

רצים שאינם מתאמני WeTrail מוזמנים בעלות סימלית של 50שח. עקבו אחרינו על מנת להתעדכן על עוד פרטים ורישום לריצות החוויה בעונה הקרובה

סובב עמק יזרעאל

מתי ? 🗓⏱ חמישי-שישי 19-20/10/2023

השנה מועדון WeTrail ישתתף ויתמוך במרוץ סובב עמק. מרוץ הכניסה לרצי שטח, באחד האזורים היפים והירוקים בארץ. המועדון יפעיל ויאייש בהתנדבות את תחנת הרענון המרכזית ליד קפה 79 בקיבוץ הסוללים. הרצים שלנו ישתתפו במגוון המקצים באירוע. עוד פרטים על סובב עמק כאן 👈 https://sovev-emek.org

בואו להתאמן איתנו לסובב! עם הכוונה וליווי מותאמים אישית. דברו איתנו 🙏

Arachova Trail Camp

מתי ? 🗓⏱ רביעי-ראשון 1-5/11/2023

ברוכים הבאים ליוון ההררית. מוזמנים להכיר את הצד המחוספס והפראי יותר של המדינה. בתחילת חודש נובמבר נקיים סופש ארוך של ריצות הרים, אוכל יווני, טברנות ו-אראחובה, עיירה יוונית מקסימה למרגלות רכס פרנסוס (parnassus) המתנשא עד לגובה 2500מ.  

3 ימי ריצה נטו. עם מסלולים המתאימים לכל מהירות וכל קצב. מאמני מועדון WeTrail יובילו את הריצות ויתנו מענה צמוד לכל משתתף.

 כל הפרטים והרשמה כאן >> https://bit.ly/43IC3kt

אילת קרוסינג – Eilat Massif Crossing

מתי ? 🗓⏱ רביעי-שבת 27-30/12/2023

אירועי הקרוסינג חוזרים עם עידכונים והתאמות. השנה מסע של 4 ימים בשמורת הרי אילת עם חיבור חזק ואמיתי לנוף ולטבע ומינימום כבישים או סימני ציביליזציה. שימו לב! המסע משלב גם ריצה וגם הליכה מהירה (fast trekking) מסלולים של כ15 עד 35 ק"מ ביום (פלוס מינוס) עם חלוקה לקבוצת טרקינג ו2 קבוצות ריצה במרחקים וקצבים שונים. המסלולים מתאימים לכל מהירות וכל קצב. מאמני מועדון WeTrail מבכירי מאמני ריצות השטח בישראל, יובילו את הריצות ואת ההליכות ויתנו מענה צמוד לכל משתתף. (ריצה או הליכה עצמאית תורשה בחלק מהמקטעים) ולא פחות חשוב- תוכלו תמיד לעצור לכמה רגעים, לצלם ולהנות מהמדבר.

נצא מהישוב הקהילתי שחרות לעבר הר ארגמן והר יטבתה, נחצה את בקעת תמנע, את הקניון האדום וקניון שחורת, נטפס להר שלמה ונחווה את שביל ישראל עד בואך אל שפת הים האדום.

עוד פרטים ורישום כאן 👈 https://bit.ly/3rPqB9L

IMG_8122

רמון קרוסינג – Ramon Crossing

מתי ? 🗓⏱ רביעי-שבת 21-24/2/2024

המהדורה השניה של הפרויקט המוצלח. מסע של 4 ימים (עם אופציה למסע מקוצר) בשמורת מצוק הצינים ומכתש רמון, עם חיבור חזק ואמיתי לנוף ולטבע ומינימום כבישים או סימני ציביליזציה. כמו כל המסעות שלנו, המסע משלב גם ריצה וגם הליכה (fast trekking) מסלולים של כ15 עד 35 ק"מ ביום (פלוס מינוס) עם חלוקה לקבוצת הליכה ו2 קבוצות ריצה במרחקים וקצבים שונים. המסלולים מתאימים לכל מהירות וכל קצב.

נצא מהישוב ספיר בערבה, דרך שמורת מצוק הצינים ובקעת ארדון עם נופי בראשית, נחצה את נחל נקרות והר סהרונים, נמשיך למערב המכתש, נטפס על הר עידו והר רמון. נמשיך במסלול ההיקפי של המכתש בואך מצפה רמון.

פרטים ורישום בקרוב 

Screenshot 2023-07-07 173649

Philippines Cordillera Trail Adventure

מתי ? 🗓⏱ ראשון-שבת 7-13/4/2024

חוויה יוצאת דופן של תרבות וריצות שטח סביב Bontoc שבפיליפינים. מחוז בונטוק, המכונה ה"שאמוני" של הפיליפינים, הוא מרכז תחרויות הטרייל והנופים המפורסמים בפיליפינים.

שיתוף פעולה עם המועדון המקומי Tawid Mountain Group המפיק אירועי ריצה במחוז בונטוק. המחנה יכלול 5 ימי ריצה עם חלוקה לקבוצת פסט טרקינג ו2 קבוצות ריצה במרחקים וקצבים שונים. בנוסף למפגשים עם התרבות המקומית, האוכל והאנשים

סמנו ביומנים ועקבו אחרי פרסומים שלנו ופתיחת הרישום

Kyrgyzstan Sky Camp

מתי ? 🗓⏱ ראשון-ראשון 1-8/7/2024

מסע שטח מדלג בקירגיסטן, ארץ הנוודים. חוויות של הרים בגבהים של 3000 עד 4000מ, תרבות, טבע, ונוף במדינה המכונה "שוויץ של מרכז אסיה". יעד חדש, פראי ובתולי, שעדיין לא נמצא על מפת התיירות הממוסדת.

המסע יתקיים בצפון קירגיסטן ויקח אותנו אל עומקו של רכס הטיאן שאן, שילוב מדויק בין אתגר למנוחה, המאפשר לנו להעז ולהרגיש עם הרגליים את הטבע העוצמתי בעומקו של הרכס.

שיתוף פעולה ראשון עם גיל סדגת, מומחה לטיולים בקירגיסטן ומרכז אסיה. 4-5 ימי ריצה נטו. עם מסלולים המתאימים לכל מהירות וכל קצב. וכמובן אין ספור מפגשים עם התרבות המקומית, גם בעיר הבירה, בישקק.

 עוד פרטים ורישום בקרוב. עקבו אחר הפרסומים שלנו

מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה או בקשה. לעקוב אחר הפרסומים שלנו כאן באתר וברשתות החברתיות וכמובן להצטרף לשגרת האימונים השבועית שלנו שתכין אתכם לאירועי העונה הקרובה בדרך המיטבית.

רוצים להיות הראשונים שמעודכנים ? הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ שלנו! זוהי קבוצה יעודית להודעות ועידכונים בלבד, ללא רעשי רקע. ניתן להצטרף על ידי לחיצה על הלינק  👈 https://bit.ly/3wytqvk

נתראה על השבילים

אילן פריש וצוות WeTrail

רוצים להכיר אותנו יותר מקרוב?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם